ARCHIV

Vše, co už se stalo, stalo se... jedeme dál!

Mixlr měníme za Spreaker

Ahoj, protože náš dosud oblíbený poskytovatel radio streamu Mixlr končí s bezplatným poskytováním streamu pro online vysílání, musíme přejít k jinému poskytovateli. Pod textem se můžete podívat jak bude vypadat nově stručný a přehledný přehrávač našich vysílání a už nyní jsme do něj nahráli všechna předchozí vysílání abyste o nic nepřišli.

Pro vás, kteří jste dosud poslouchali naše vysílání na stránkách MIXLR se změní jen to, že se buďto přesměrujete nově na stránky Spreaker (https://www.spreaker.com/show/detske-radio-melnik) nebo budete jako všichni ostatní poslouchat naše vysílání přes tyto naše internetové stránky. Věříme, že vás o nic nepřipravíme a naopak, že bude poslech ještě lepší.

Určitě nám dejte vědět jak se vám vysílání v novém líbí do našeho e-mailu: drm@atlas.cz nebo do chatu při vysílání.

15. vysílání naposledy s...

Jak vyrobit pěkný dárek pro maminku, co je to ukulele, recenze filmu Špunti na vodě a samozřejmě také soutěž. To vše a ještě spousta dalších informací a písniček navrch je k poslechu v 15. vysílání Dětského rádia Mělník.

Také je to naše poslední vysílání přes stránky Mixlr, které nás provázely od vzniku našeho dětského rádia. Bohužel je musíme už opustit. Ale nebojte, máme už náhradu, takže bez našeho vysílání nezůstanete. Nově budem vysílat přes stránky Spreaker.com. Slyšet nás tedy budete moci stále každé úterý od 18:00 budťo na jejich stránkách nebo na těch našich. Kdybyste měli s příjmem našeho vysílání potíže, určitě se nám ozvěte! Budeme samozřejmě rádi, pokud se ozvete i pokud mít žádné potíže nebudete a budete se s námi chtít pouze podělit o to jak se vám naše vysílání líbí. A pokud třeba ještě nemáte e-mail, napište nám do formuláře pod textem.

A tady už je záznam našeho 15-tého vysílání.

Čtrnáctka cílí na kvalitu!

Méně smíchu, více práce na přípravě. Tak by se dalo stručně shrnout 14. vysílání, které připadlo na Radiomenky. Věříme, že zvýšenou kvalitu vysílání oceníte. Klidně nám také napište, jak se vám naše vysílání líbí a jestli vám v něm něco chybí na náš e-mail: drm@atlas.cz

13. první samostatné vysílání

První úplně samostatné vysílání. Tentokrát v podání skupiny Lollipops. Ale i tentokrát je vysílání plné zajímavých informací, recenzí, pozvánek na akce a samozřejmě nechybí ani soutěžní otázka.

12. vysílání - hotovo!

Další vysílání Radiomenek plné smíchu, informací a zábavy vůbec. Zkrátka takové, jak jste na to od téhle skupinky holek už zvyklí.

A co takhle udělat skupinku kluků? Nenašli by se mezi vámi nějací šíkovní kluci, kteří by se nebáli dělat s námi rádio zase o klučičích věcech a s klučičí zábavou... 

Jedenáctka je na světě!

Desítka proletěla éterem jako šíp savanou... Uplynula ta 45-ti minutovka jako voda. Ale bylo co poslouchat. Ne, že ne!

10. vysílání, opět plné smíchu

10. vysílání se neslo opět v duchu velkého výbuchu smíchu. Zdá se, že radiomenky, tak se skupina, která si tohle vysílání připravila jmenuje, jsou ke smíchu přímo stvořené. Ale jak správně říká Anička, smích je zdravý.

Ne všechno se dařilo podle připraveného scénáře ale v celku vzato to bylo fajn.

9. "lízátkové" vysílání

Deváté vysílání malého dětského rádia z Mělníka se neslo opět ve znamení změn. Z časových důvodů museli opustit rádio 2 členové a jeden onemocněl. Takže i když v oslabené sestavě, pustili se zbylí redaktoři do přípravy vysílání s vervou. A jak jim to šlo, můžete posoudit v jejich téměř hodinovém vysílání.

Jo a možná se ptáte proč bylo vysílání lízátkové? No, pokud si ho poslechnete, pochopíte... :-)

Osmička ve znamení smíchu

Již osmé živé vysílání proběhlo 14.3. v 18:00. Tentokrát se vše vydařilo jak mělo. Snad jen smíchu bylo ve vysílání více než obvykle. Smích ale k životu i k našemu vysílání určitě patří. Takže... všechno jak má být.

Záznam opět naleznete níže a hlavně pište na naši soutěž na adresu drm@atlas.cz

7. vysílání mělo své mouchy

Tohle vysílání mělo své mouchy. Tedy ne co se obsahu týká ale tentokrát nás zase pěkně potrápila technika. Zkrátka nefungoval internet na místě, ze kterého jsme vysílali.

Omluváme se všem, kteří se nedočkali našeho živého vysílání!

Nenechali jsme se ale odradit a připravené vysílání jsme si nahráli abyste si ho mohli užít alespoň ze záznamu.

A jak to při tomto nahrávání v našem improvizovaném studiu vypadalo se opět můžete podívat v naší fotogalerii. 

6. vysílání - WOW

Tak tohle vysílání bylo naprosto super. Ikdyž to na první pohled není vidět, udála se v našem rádiu spousta změn. To hlavní je, že se redaktoři rozdělili do dvou skupin a to proto abychom vám mohli přinášet NOVÉ VYSÍLÁNÍ nově KAŽDÝ TÝDEN!!!

Další novinkou je, že došlo k dalšímu kroku postupného předávání do rukou samotných dětí v rádiu. Nově je tedy také zvukař(ka)/hudební režisér(ka). 

Fotografie ze 6. vysílání DRM

Vysílali jsme skoro hodinu!!!

Naše páté vysílání stálo opravdu za to. Je nás už tolik, že jsme zvládli odvysílat téměř hodinové vysílání plné informací i soutěží.

Jestli jste vysílání neslyšeli živě, máte teď možnost poslechnout si ho ze záznamu.

Kadopádně se nezapomeňte zůčastnit našich soutěží.

Pokud jste pozorně poslouchali tak už víte naší největší novinku. Od příště už budeme vysílat každý týden. Tak si zapiště do kalendáře termín - každé úterý od 18:00 poslouchat nové vysílání Dětského rádia Mělník. :-)

5. vysílání - 7. 2. 2017

Připravujeme pro vás další vysílání Dětského rádia Mělník. Nezapomeňte si tedy vyhradit pro jeho poslech čas.

Nábor byl úspěšný

Je nás zase o pár víc

Netvrdím, že přisly zástupy lidí a že policie musela hlídat peroucí se uchazeče o přední místo ve frontě na nového moderátora v našem rádiu ale přeci jen pár odvážných dorazilo. Můžete se tedy těšit už od příštího vysílání, že uslyšíte ve vysílání nové hlasy.

Výběr ale stále není ukončený a tak pokud se mezi vámi stále nachází nějací psavci, hudebníci nebo grafici, kteří by s námi chtěli rádio dělat tak se nebojte ozvat na drm@atlas.cz 

Další nábor do našeho rádia!

Po čtvrté s více posluchači

Také po čtvrté jsme pro vás vysílali z Želvího doupěte. Proč? Zkrátka proto, že stále nemáme svoje vlatní prostory a také proto, že nás mají v Želvě rádi.

S napětím jsme sledovali každouminutu kolik z vás se přihlásí da našeho živého vysílání a opět padl posluchačský rekord. Za to vás již brzy odměníme. Ale čím, to vím ještě neprozradíme.

Děkujeme vám všem, kteří jste nás poslouchali a zároveň se omlouváme těm, kteří měli při vysílání technické problémy s poslechem. Stále naše vysílání ladíme. Pokud vám něco ve vysílání uteklo, poslechněte si ho ze záznamu znovu.

Také nezapomeňte napsat na naše soutěže abyste mohli vyhrát některou z našich úžasných cen. 

4. vysílání už 17.1.

Nový rok sotva začal a mi už pro vás pilně připravujeme další skvělé vysílání, ve kterém nebude chybět spousta užitečných informací, zajímavostí a najde se určitě i nějaká písnička.

Hlavně nás nezapomeňte poslouchat protože pro vás chystáme soutěže o ceny a to si přeci nemůžete nechat ujít!!!

Zapište si tedy do kalendáře termín 17.1. od 18:00 aby se tam nevloudila nějaká jiná akce a nalaďte, tedy spíš připojte se k našemu internetovému vysílání včas.

Těšíme se, že nám napíšete nejen správné odpovědi do soutěží ale také jak se vám naše vysílání líbí.

Vítejte v novém roce 2017

Doufáme, že jste si vstup do toho nového roku pořádně užili, nenechali jste se polapit nějakou nemocí a pokud ano tak se z ní brzy vykřešte. Třeba při poslouchání našeho dětského rádia.

Přejeme vám ba ten letošní rok byl ještě o něco lepšínež ten předchozí a pokud vám v tom budeme moci pomoct mi z Dětského rádia Mělník ať už užitečnou informací, tipem nebo hudebním zážitkem, budem jen rádi.

Pokud byste chtěli patřit mezi nás ať už jako moderátoři nebo jen autoři příspěvků neváhejte a napište nám. Rádi se s vámi domluvíme.

Vysílali jsme potřetí

Nezapoměňte hrát o naše úžasné ve tmě svítící náramky Dětského rádia Mělník, které pro nás vyrobila firma IdentCore nabízející svoje silikonové náramky na stránkách www.silikonovenaramky.com

Odpovědi do soutěže nám pište buďto přímo zde do formuláře nebo na e-mail drm@atlas.cz

3. vysílání 20.12.2016

POZOR!

Pouze v živém vysílání proběhne soutěž o jedinéčné a originální ve tmě svítící silikonové nármky Dětského rádia Mělník.

Nezapomeňte poslouchat!

Druhé vysílání je za námi

Tak máme za sebou také druhé naše živé vysílání a myslíme, že bylo zase o něco lepší než to první. Co myslíte?

Poslouchali jste nás živě? Pokud ne tak máte nyní možnost si naše 2. vysílání poslechnout ze záznamu. Kromě dojmu z toho, že je to právě naživo tím myslím o nic nepřijdete.

A nezapomeňte se nám ozvat jak se vám naše vysílání líbí a třeba také tipy o čem byste chtěli v našem rádiu v příštích vysíláních slyšet. Pište buďto do formuláře dole nebo na náš e-mail: drm@atlas.cz

Jak nás poslouchat?

Nevíte jak naše rádio poslouchat živě? Je to jednoduché. Jestli je právě čas našeho živého vysílání pak ve vysílacím pruhu Mixlr (nahoře) klikněte buďto na naše logo v kroužku (úplně vlevo) nebo na nápis DĚTSKÉ RÁDIO MĚLNÍK (uprostřed). Automaticky se vám otevře naše vysílací stránka. Tam se buď můžete nebo nemusíte zaregistrovat a následně si užívat poslech našeho živého vysílání. Pokud se zaregistrujete, můžete nám přímo na vysílací stránce napsat vzkaz.

Tak co, jdete do toho? :-)

Chystáme druhé vysílání

Sotva jste si někteří z vás stačili pustit ze záznamu naše první vysílání, už se blíží druhé. Jeho sestavením je pověřený jako svým prvním velkým úkolem v rádiu Michal. Tak mu držte palce ať se mu jeho úsilí vydaří. A pokud toto druhé vasílání budete ať už ze záznamu nebo živě poslouchat, nazapomeňte nám napsat jak se vám líbilo.

Upravený záznam

Konečně vám zde můžeme nabídnout záznam našeho živého vysílání upravený tak jak se nám měl v ideálním případě povást rovnou. Tak snad to bude příště alespoň takové.

Záznam doporučujeme poslechnout všem. I těm, kteří slyšeli naše živé vysílání, i těm kdo si už dříve poslechli záznam i vám všem ostatním, kteří jste naše vysílání snad neslyšeli.

Do formuláře níže nám můžete napsat jak se vám to líbilo. A už teď vám za vaše názory moc děkujeme.

První vysílání máme za sebou

Pokud jste si udělali 8.11. od 18:00 čas, možná jste byli mezi našimi prvními posluchači. Všechno, co jsme si do prvního vysílání připravili jsme také odvysílali. Našly se asi drobné technické nedostatky ale ty nám snad na poprvé odpustíte.

Záznam našeho prvního vysílání pro ty, kteří v den živého vysílání neměli čas je umístěn níže. Brzy k němu přidáme ještě opravenou verzi, ve které se pokusíme nedostatky vzniklé při živém vysílání odstranit a alespoň ze záznamu uslyšíte jak by to v dokonalém případě mělo vypadat. 

Jestli nám chcete poslat zprávu k naší prvotině, můžete a to hned ve formuláři pod příspěvkem.

Děkujeme za vaši pozornost a doufáme, že nám zachováte věrnost.

První vysílání již 8.11. od 18:00

Ahoj, den "D" konečně přichází. Naše první živé vysílání se blíží a vy můžete být u toho! Stačí když přijdete dne 8.11. na tuto naši webovou stránku nebo si v prohlížeči otevřete odkaz: https://mixlr.com/dětské-rádio-mělník anebo si stáhněte aplikaci MIXLR (pro Android nebo iOS).

Držte nám palce a určitě nás přijďte podpořit svým poslechem.

Na naše vysílání si vyhraďte čas asi 30 - 45 minut. Více v 5-ti lidech zatím nezvládneme.

Veškeré naše vysílání bude už druhý den po odvysílání uloženo na naše internetové stránky pro offline poslech kdykoliv. 


Neváhejte nám napsat. Ať už při živém vysílání do chatu nebo kdykoliv do našeho e-mailu: drm@atlas.cz


Je ti mezi 8-mi a 15-ti lety a vyznáš se v mobilních aplikacích, astronomii, sportu, zdravém životním stylu nebo něčem úplně jiném? Chceš o tom mít pořad v našem rádiu?

Přidej se k nám!

Zavolej nebo napiš na jakýkoliv z našich kontaktů a domluvíme se na schůzce.

UŽ SE O NÁS VÍ

Ahoj, tak se nám pomalu blíží naše první vysílání. Kde a jak nás budete moci poslouchat se už brzy dozvíte na těchto stránkách.

Dobrá zpráva je, že ještě nemáme za sebou první vysílání a už se o nás ví. Více si můžete přečíst tady: https://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi-firmy-osobnosti/2016-10-27-chci-dat-radio-do-rukou-detem-27136

Ještě máte šanci

- Přijďte dělat rádio s námi! -

Náborový den máme sice za sebou ale vy, kteří máte také chuť dělat s námi rádio máte stále šanci! Stačí se ozvat na jakýkoliv z našich kontaktů a domluvit se kdy a kde se sejdeme. Nemáme totiž ještě stálé prostory a tak se scházíme kde se dá.

HLEDÁME PROSTORY


Jestli někdo z vás víte o volných prostorách pro studio našeho rádia, dejte nám vědět. Zatím totiž nemáme kde být :-(

Dětští moderátoři, zvukaři, hudebníci,grafici,... hledáme vás!!!
-------- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PŘIJĎTE NA NÁŠ NÁBOROVÝ DEN!
- - - - - - - - - - - -------- - - - - - - -

© 2022 Studio Dětského rádia Mělník
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky