ARCHIV
Vše, co už se stalo, stalo se... jedeme dál!

Vysílali jsme potřetí

Nezapoměňte hrát o naše úžasné ve tmě svítící náramky Dětského rádia Mělník, které pro nás vyrobila firma IdentCore nabízející svoje silikonové náramky na stránkách www.silikonovenaramky.com

Odpovědi do soutěže nám pište buďto přímo zde do formuláře nebo na e-mail drm@atlas.cz

3. vysílání 20.12.2016

POZOR!

Pouze v živém vysílání proběhne soutěž o jedinéčné a originální ve tmě svítící silikonové nármky Dětského rádia Mělník.

Nezapomeňte poslouchat!

Druhé vysílání je za námi

Tak máme za sebou také druhé naše živé vysílání a myslíme, že bylo zase o něco lepší než to první. Co myslíte?

Poslouchali jste nás živě? Pokud ne tak máte nyní možnost si naše 2. vysílání poslechnout ze záznamu. Kromě dojmu z toho, že je to právě naživo tím myslím o nic nepřijdete.

A nezapomeňte se nám ozvat jak se vám naše vysílání líbí a třeba také tipy o čem byste chtěli v našem rádiu v příštích vysíláních slyšet. Pište buďto do formuláře dole nebo na náš e-mail: drm@atlas.cz

Jak nás poslouchat?

Nevíte jak naše rádio poslouchat živě? Je to jednoduché. Jestli je právě čas našeho živého vysílání pak ve vysílacím pruhu Mixlr (nahoře) klikněte buďto na naše logo v kroužku (úplně vlevo) nebo na nápis DĚTSKÉ RÁDIO MĚLNÍK (uprostřed). Automaticky se vám otevře naše vysílací stránka. Tam se buď můžete nebo nemusíte zaregistrovat a následně si užívat poslech našeho živého vysílání. Pokud se zaregistrujete, můžete nám přímo na vysílací stránce napsat vzkaz.

Tak co, jdete do toho? :-)

Chystáme druhé vysílání

Sotva jste si někteří z vás stačili pustit ze záznamu naše první vysílání, už se blíží druhé. Jeho sestavením je pověřený jako svým prvním velkým úkolem v rádiu Michal. Tak mu držte palce ať se mu jeho úsilí vydaří. A pokud toto druhé vasílání budete ať už ze záznamu nebo živě poslouchat, nazapomeňte nám napsat jak se vám líbilo.

Upravený záznam

Konečně vám zde můžeme nabídnout záznam našeho živého vysílání upravený tak jak se nám měl v ideálním případě povást rovnou. Tak snad to bude příště alespoň takové.

Záznam doporučujeme poslechnout všem. I těm, kteří slyšeli naše živé vysílání, i těm kdo si už dříve poslechli záznam i vám všem ostatním, kteří jste naše vysílání snad neslyšeli.

Do formuláře níže nám můžete napsat jak se vám to líbilo. A už teď vám za vaše názory moc děkujeme.

První vysílání máme za sebou

Pokud jste si udělali 8.11. od 18:00 čas, možná jste byli mezi našimi prvními posluchači. Všechno, co jsme si do prvního vysílání připravili jsme také odvysílali. Našly se asi drobné technické nedostatky ale ty nám snad na poprvé odpustíte.

Záznam našeho prvního vysílání pro ty, kteří v den živého vysílání neměli čas je umístěn níže. Brzy k němu přidáme ještě opravenou verzi, ve které se pokusíme nedostatky vzniklé při živém vysílání odstranit a alespoň ze záznamu uslyšíte jak by to v dokonalém případě mělo vypadat. 

Jestli nám chcete poslat zprávu k naší prvotině, můžete a to hned ve formuláři pod příspěvkem.

Děkujeme za vaši pozornost a doufáme, že nám zachováte věrnost.

První vysílání již 8.11. od 18:00

Ahoj, den "D" konečně přichází. Naše první živé vysílání se blíží a vy můžete být u toho! Stačí když přijdete dne 8.11. na tuto naši webovou stránku nebo si v prohlížeči otevřete odkaz: http://mixlr.com/dětské-rádio-mělník anebo si stáhněte aplikaci MIXLR (pro Android nebo iOS).

Držte nám palce a určitě nás přijďte podpořit svým poslechem.

Na naše vysílání si vyhraďte čas asi 30 - 45 minut. Více v 5-ti lidech zatím nezvládneme.

Veškeré naše vysílání bude už druhý den po odvysílání uloženo na naše internetové stránky pro offline poslech kdykoliv. 


Neváhejte nám napsat. Ať už při živém vysílání do chatu nebo kdykoliv do našeho e-mailu: drm@atlas.cz


Je ti mezi 8-mi a 15-ti lety a vyznáš se v mobilních aplikacích, astronomii, sportu, zdravém životním stylu nebo něčem úplně jiném? Chceš o tom mít pořad v našem rádiu?

Přidej se k nám!

Zavolej nebo napiš na jakýkoliv z našich kontaktů a domluvíme se na schůzce.

UŽ SE O NÁS VÍ

Ahoj, tak se nám pomalu blíží naše první vysílání. Kde a jak nás budete moci poslouchat se už brzy dozvíte na těchto stránkách.

Dobrá zpráva je, že ještě nemáme za sebou první vysílání a už se o nás ví. Více si můžete přečíst tady: http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi-firmy-osobnosti/2016-10-27-chci-dat-radio-do-rukou-detem-27136

Ještě máte šanci

- Přijďte dělat rádio s námi! -

Náborový den máme sice za sebou ale vy, kteří máte také chuť dělat s námi rádio máte stále šanci! Stačí se ozvat na jakýkoliv z našich kontaktů a domluvit se kdy a kde se sejdeme. Nemáme totiž ještě stálé prostory a tak se scházíme kde se dá.

HLEDÁME PROSTORY


Jestli někdo z vás víte o volných prostorách pro studio našeho rádia, dejte nám vědět. Zatím totiž nemáme kde být :-(

Dětští moderátoři, zvukaři, hudebníci,grafici,... hledáme vás!!!
-------- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PŘIJĎTE NA NÁŠ NÁBOROVÝ DEN!
- - - - - - - - - - - -------- - - - - - - -